KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716314
nr 1671 6314
Vilhelm Groth (1842-1899). Signerad, daterad -76, Figurer i landskap. Olja på duk, 50x38 cm, yttermått inklusive ram: 57x45 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:35:29
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)